Компанія ТОВ «Е-Тендер» – оператор електронного майданчика E-AUCTION (Прозорро.Продажі)

Prozorro.Sale (Прозорро.Продажі) – логічне продовження успішної реформи!

Компанія «Е-Тендер», засновник E-Group, розпочала свою діяльність у 2014 році та прийняла найактивнішу участь в реформі публічних закупівель ProZorro. Реформи, яка ґрунтується на принципах повної відкритості інформації.

Компанія «Е-Аукціон», яка входить до складу E-Group, створена для реалізації напряму електронних аукціонів з продажу майна в державній та комунальній сферах. 

Електронний майданчик E-AUCTION розроблено в рамках реалізації проекту Prozorro.Sale (Прозорро.Продажі) для організації та проведення електронних аукціонів з продажу майна банків, які знаходяться в стадії ліквідації (Фонд гарантування вкладів фізичних осіб), компаній державної та комунальної форми власності.

Електронний майданчик E-AUCTION акредитовано за напрямом «Організація відкритих торгів (аукціонів)» відповідно до Рішення Виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб №520 від 14 лютого 2017 року.

Також компанією укладено договір із Transparency International Україна про використання Електронної торгової системи Prozorro.Продажі в замках реалізації «пілотного проекту» із продажу та оренди майна підприємств державної та комунальної форми власності.

Основна мета діяльності електронного майданчика E-AUCTION в систмемі Прозорро.Продажі (Prozorro.Sale) – прозоро реалізовувати:

– автотранспорт (продаж авто);

– нерухомість (продаж нерухомості);

– права вимоги за кредитними договорами (права вимоги);

– майно підприємств державної та комунальної форми власності (активи держ. компаній).

Реєстрація