ТОВ «Е-Тендер» – оператор електронного майданчика E-AUCTION та акредитований учасник системи Прозорро.Продажі

Prozorro.Sale (Прозорро.Продажі) – логічне продовження успішної реформи!

Компанія «Е-Тендер» розпочала свою діяльність у 2014 році та прийняла найактивнішу участь в реформі публічних закупівель ProZorro. Реформи, яка ґрунтується на принципах повної відкритості інформації.

Майданчик E-AUCTION створений для організації та проведення електронних аукціонів з продажу майна державної та комунальної власності.

Електронний майданчик E-AUCTION розроблено в рамках реалізації проекту Prozorro.Sale (Прозорро.Продажі) для організації та проведення електронних аукціонів з продажу майна банків, які знаходяться в стадії ліквідації (Фонд гарантування вкладів фізичних осіб), компаній державної та комунальної форми власності.

Електронний майданчик E-AUCTION акредитовано за напрямом «Організація відкритих торгів (аукціонів)» відповідно до Рішення Виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб №520 від 14 лютого 2017 року. А також акредитовано адміністратором системи – державним підприємством «Прозорро. Продажі» згідно наказу №12 від 24.07.2018 р.

Основна мета діяльності електронного майданчика E-AUCTION в систмемі Прозорро.Продажі (Prozorro.Sale) – реалізовувати:

– автотранспорт (продаж авто);

– нерухомість (продаж нерухомості);

– права вимоги за кредитними договорами (окремі договори, кредитні портфелі та пули кредитів);

– об’єкти малої приватизації (будівлі магазинів, театрів, адміністративних приміщень, гаражів та будинків, складські приміщення).

Реєстрація