З 1 лютого всі лоти Фонду гарантування продають через ProZorro.Продажі

З цієї дати всі лоти – як нові, так і ті, що виставляються на торги повторно – продаються виключно через майданчики, які під’єднані до ProZorro.Продажі.

“Цей крок був запланований ще в грудні 2016 року, – розповідає керівник проекту Олексій Соболев. – Ми підійшли до нього добре підготовленими. В тому числі завершили перевірку ще 20 бірж, які подали заявку на приєднання до системи”.

За його словами, сьогодні вже видано листи технічної готовності 31 майданчику. “Ще 5 пройшли тестування, але ми виявили критичні помилки в роботі їх сайтів. Крім того, ще 11 бірж знаходяться поки що на різних ступенях готовності”, – додав Олексій Соболев. Актуальні статуси готовності бірж можна знайти в файлі за посиланням https://goo.gl/SkpJFY

Олексій нагадав, що проходження акредитації – це лише початок співпраці системи з майданчиком. Далі на всіх підключених майданчиків чекає низка тестів, по мірі впровадження нового функціоналу системи.

Детальніше про підсумки першого етапу реалізації проекту ProZorro.Продажі – за посиланням: https://goo.gl/cr90uD

Нагадаємо, Меморандум щодо намірів співпраці у побудові в Україні нової системи реалізації активів неплатоспроможних банків та банків, що ліквідуються, ProZorro.Продажі, був підписаний 24 червня між представниками Національного банку України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб та Transparency International Україна. Головним донором проекту ProZorro.Продажі є підприємницький фонд Western NIS Enterprise Fund, який підтримує ініціативи з просування реформ в Україні та трансформаційні проекти. Презентація щодо функціонування системи ProZorro.Продажі: http://bit.ly/2dGHQzg

Джерело: прес-служба ProZorro.Продажі